אודות

שלום לכם

 .העמותה למען ישראל אקולוגית נוסדה בשנת 2006 והיא עמותה רשומה הפועלת למען איכות הסביבה והחיים

מאז הקמתה פועלת העמותה במאבקים רבים לשמירה על הטבע,מניעת פגיעה בשטחים הפתוחים וחופי הים , להגנה על שכונות מפני פרויקטים הפוגעים בתושבים.

התנועה האקולוגית הינה עמותה המנהלת מאבקים למען האזרחים ,המאבקים הינם חוצי גבולות מול בעלי הון המקימים קניונים הפוגעים בעסקים קטנים,בשכונות שקטות, מול פגיעה בחופי הים ובערכי טבע ומול שחיתות בתחום הבניה.

העמותה הינה הגורם המוביל בארץ במאבק בפגיעה בעסקים קטנים ובשכונות.

לעמותה הצלחות רבות והישגים לאורך השנים :

מאבק חוף פלמחים – בו הקימה העמותה את ועד המאבק לימד את כולנו שאפשר להאבק , גם כשליזם יש את כל האישורים.

מאבק במתחם איקאה בראשון לציון – הצלחנו לבטל איזור מסחר של 120,000 מ"ר מסביב לאיקאה וכך נמנע חיסול המרכז הישן המסחרי של ראשון לציון.

מאבק אגמון ראשון –  במאבק למען שימור אגמון ראשון המהווה בית לציפורי מים הצליחה העמותה ,יחד עם גורמים נוספים למנוע את יבוש האגמון ולהרחיק מהגדות שלו את מתחם עיר הסרטים,היום מהווה האגמון גאווה לעיריית ראשון לציון ולתושבי העיר.

מאבק הדולפנריום – העמותה נאבקת יחד עם תושבי שכונת הכובשים נגד הקמתם של מגדלי ענק על גן הכובשים בת"א מול חוף הים במסגרת עסקת הדולפינריום הפוגעת בשכונות ומזרימה  מיליארדים לכיסם של יזמים ועיירת ת"א.

 בניה ירוקה – העמותה מקדמת את נושא הבניה הירוקה, עורכת הרצאות וסיורים לציבור הרחב לקידום המודעות לחיסכון בחשמל ובמים בבית אקולוגי והפצת מידע בנושאים ירוקים בתחום הבניה לפרויקטים ציבוריים.

אם יש לכם מאבק הקשור באיכות הסביבה והחיים שלכם – צרו עימנו קשר.

 

בברכה

צוות העמותה